Miło nam poinformować, iż w dniach 9-17 lipca br w Celje (Słowenia) rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów do lat 18. Polskę reprezentowały 3 drużyny: dwie kobiece oraz jedna męska, w tym Alicja Śliwicka z UKS Toruń wspierana przez Fundację In Spe.
